Acun Ilıcalı’yı 23’lük Sevgilisi Terk Etti! Ayrılık Nedeni Bakın Ne Çıktı? Şeyma Subaşı’yla Mı Barıştı?

Posted by

Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile bir münasebete başlayan Acun Ilıcalı, tezlere nazaran münasebetini sonlandırdı. Ayrılık tezleri magazine bomba üzere düşerken, ayrılma nedeni ise herkesi şoke etti. Acun Ilıcalı- Çağla Ayça Altunkaya bağı bitti mi? Ayrılığa Şeyma Subaşı mı neden oldu? İşte herkesin merak ettiği o detaylar.

ACUN ILICALI İLE ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA AYRILDI MI?

1999 doğumlu Çağla Ayça Altunkaya ile aşk yaşayan 53 yaşındaki Acun Ilıcalı, 2 yıla yakındır bir beraberlik yaşıyordu. Evlenecekleri beklenen ikiliden ayrılık kararı geldi. En son Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülen ikili bir daha yan yana görülmedi. Ilıcalı katıldığı davetlere Altunkaya’yı götürmeyince ayrılık savları da ayuka çıktı. Bağları hakkında pek konuşmayan ikilinin ayrıldığı ortaya çıktı.

ŞEYMA SUBAŞI, ACUN ILICALI’YA YORUM ATMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’nın bir paylaşımına yorum yapması da dikkatlerden kaçmamıştı. Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa’nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği gösterdi. Pekala Acun Ilıcalı- Çağla Ayça Altunkaya bağı Şeyma Subaşı yüzünden mi bitti? Merak edenler en çok bu sorunun karşılığını aramaya başladı.

ACUN ILICALI’NIN DAVETLERE TEK KATILMASI İPLERİ KOPARDI

Şeyma Subaşı ile boşanmasının akabinde Çağla Altunkaya ile yine aşkı bulan Acun Ilıcalı’nın bu alakası de uzun süremdi İkili hakkında çıkan ayrılık dedikoduların da şoke eden ayrıntılar da ortaya çıktı. Tezlere nazaran; Gittiği her yere Altunkaya ile giden Ilıcalı’nın, son vakitlerde yalnız gezmesi dikkat çekerken ayrılık kararının Altunkaya tarafından alındığı söyleniyor. Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç’un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile ortalarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

AYRILMA KARARINI ALTUNKAYA ALDI

Bu olayın taşıran son damla ise Altunkaya’nın Ilıcalı’nın kızı Zeynep’in mezuniyet merasimine de davet edilmemesi oldu. En son Cedi Osman- Ebru Şahin düğününe birlikte katılan ikili bir daha diğer davetlere bir arada katılmadı. Ilıcalı’nın davetlere tek katılması ise genç sevgilisini kızdırdı. Altunkaya, Her davete tek giden Acun Ilıcalı’dan ayrılma kararı aldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.