Baturay Özdemir paylaşımının silinmesine isyan etti! ‘Çok üst düzey yöneticiler gelmesinler’

Posted by

Ünlü komedyen Baturay Özdemir, önceki gün sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak tepki gösterdi. Ankara’daki gösterisini izlemeye gelen “çok üst düzey” bir yöneticinin yüzü göründüğü gerekçesiyle paylaşımını sildirdiğini söyleyen Özdemir, takipçilerine seslenerek “Çok üst düzeyler benim gösterime gelmesin, istemiyorum” dedi.

YouTube kanalında yayınladığı “Yerli ve Kirli” adlı stand up gösterisiyle büyük beğeni toplayan komedyen Baturay Özdemir, geçtiğimiz günlerde Ankara’da sevenleriyle bir araya geldi. Sergilediği gösteriden kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Özdemir, paylaşımı silmek zorunda kaldığını söyleyerek isyan etti. 

Baturay Özdemir

“Çok üst düzey” bir yöneticinin yüzü göründüğü için kendisine ulaşarak yaptığı bir paylaşımı sildirdiğini ifade eden Özdemir, “Biraz önce attığım Ankara’yla ilgili gönderiyi sildim. Çünkü Ankara’dan çok üst düzey bir yöneticinin yüzü gözüküyormuş. Acayip üst düzey olduğu için kaldırmam gerekti. Bana başka yerden yazıp ‘Silinsin’ deniyor. Bu hangi üst düzey? Kim olduğunu da bilmiyorum. Benim gösterime gelip. Gülebilir ama ben onun görselini paylaştığımda olmaz. Kimden, neyden korkuyorsunuz? Çok üst düzeyler gelmeyin gösterime rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Baturay Özdemir ınstagram paylaşımı

Artık gösterilerinde kamera ve ses kaydı kullanacağının altını çizen Özdemir, sözlerinin devamında “Ben zaten üst düzeylerle başka yollardan görüşüyorum sağolsun onlar da. Güldüğü gözükmemesi gereken düzeyi ben kabul etmiyorum. Türkiye niye böyle bir ülke, herkes çok önemli. Ülkenin geldiği hale çok acıyorum. Herkes çakarlı araç, ne kadar ayıp” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Murat Arkın’ın konuşması sosyal medyayı salladı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.