Bursa’da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Posted by

İlk operasyon Cumartesi günü yapıldı. Orhangazi Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde, Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği grupları tarafından uyuşturucu satıcılarına karşı yapılan operasyonda A.E. (23) ve S.S. (21) isimli şahıslar yakalandı.

Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda ise 55 gram metamfetamin unsuru ele geçirildi, daha sonra yapılan sorgulamalarının akabinde adliyeye sevk edilen 2 kuşkulu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ESRAR VE HAP ELE GEÇİRİLDİ

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü takımları tıpkı gün akşam saatlerinde bir diğer operasyona daha imza attı. Asayiş Ofis Amirliği takımları tarafından uyuşturucu satıcılarına karşı yapılan operasyon sonucu E.E. (25) isimli şahıs yakalandı.

Şahsın ikametinde yapılan arama sonucu 250 gram esrar unsuru, 59 adet uyuşturucu hap, 15.000 TL para ve hassas teraziler ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğündeki süreçleri tamamlanan E.E. sevk edildiği mahkeme tarafından uyuşturucu ticareti yapmak hatasından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.