Esenler’de, kuaför dükkanına silahlı atak

Posted by

İstanbul’un Esenler ilçesine bağlı Oruç Reis Mahallesi’nde, kapalı olan kuaföre dün gece 23.30 sıralarında silahlı atak düzenleyen bir şahıs, olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine bölgeye gelen polis grupları, çok sayıda boş kovan buldu. Saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

DHA’nın haberine nazaran; kurşunlanan kuaförün sahibi Uğur Özkan olayın, geçen hafta tıpkı mahallede bir kişinin vefatıyla sonuçlanan otopark taarruzuyla kontaklı olabileceğini argüman etti.

“Bu olay tesadüf değil”

Özkan eski ortağının otoparktakilerle arkadaş olduğunu belirterek, “Akşam evdeydik. Silah seslerini duyup geldik. Geldiğimizde dükkanımızı kurşunlamışlardı. Otomobillerde kurşunlar vardı. Kimseyi de suçlayamıyorsun. Geçen haftaki otopark olayında sonra büyük ihtimal onun devamıdır lakin kimsenin de günahını almak istemiyoruz. Kimin yaptığı muhakkak değil. Canımıza ziyan gelmesin. Tıpkı hafta, birebir saatte denk geliyor bu olay. Bu olay tesadüf değil. Benim geçen hafta yaşanan silahlı akınla tek irtibatım yanımda çalışan arkadaşım, eski ortağım. Onun arkadaşlarıyla alakalıydı. O da yanımdan ayrılalı 6 ay oluyor. Büyük ihtimal gözdağı vermek emelli yaptılar.” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.