Hazal Kaya’nın ifşalık birinci halleri ortaya çıktı! 16 yaşında bakın ne yapıyormuş?

Posted by

Kanal D’nin bir devirler en çok izlenen dizisi Aşk-ı Memnu’da Nihal karakterine hayat veren Hazal Kaya’nın yıldızı bir anda paylamıştı. 18 yaşında oynadığı diziden sonra meslek basamaklarını süratle tırmanan Kaya, özel hayatında da evlenerek memnun bir yuva kurdu. Geçtiğimiz yıllarda anne olan Kaya, oyunculuğu kadar toplumsal hassaslığıyla da gündemden düşmüyor.. En son oyuncu Bergüzar Korel ile Mükremin Gezgin olayından ötürü tartışmaya giren Kaya, şimdilerde ailesiyle tatil yapıyor. Özel hayatı ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Hazal Kaya’nın birinci halleri de ortaya çıktı. İşte herkesi şaşkına uğratan imgeler.

HAZAL KAYA OYSA O DİZİLERDE DE OYNAMIŞ

Oyuncu ve müzikçi Ali Atay ile 2019 yılında evlenen Hazal Kaya, memnunluğunu her fırsatta sevenleri ile paylaşırken, oyunculuğundaki başarısı ile de Türkiye’nin en çok merak edilen bayanları ortasında. Eşi ve çocuğu ile şu sıralar tatil yapan Kaya’nın bilmediğimiz imgeleri ortaya çıktı.

KAYA’NIN BİRİNCİ HALİNİ GÖREN GÖZLERİNE İNANMIYOR

En son Netflix’te Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisindeki oyunculuğuyla büyük bir beğeni toplayan Hazal Kaya’nın geçmişine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Oyunculuğa birinci başladığı periyotlarda Acemi Cadı ve Sıla üzere dizilerde rol alan Kaya’nın 16 yaşındaki halleri şoke etti. Şimdilerde 30 yaşında olan hoş oyuncunun bu dizilerde oynadığını bilen pek kimse yok. Geçmişten günümüze hiç değişmeyen Hazal Kaya’yı görenler “Hiç değişmemiş” yorumunda bulundu.

İşte Türkiye’nin en çok beğenilen bayan oyuncuları ortasında yer alan Hazal Kaya’nın bilinmeyen o fotoğrafları.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.