Huawei Watch GT 3 Pro serisi Türkiye’de

Posted by

Huawei bugün, Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saatlerini Türkiye’de satışa sundu. Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, titanyum ve seramik sürümleri bulunan Huawei’nin en yeni amiral gemisi akıllı saati, yeni bir orta yüz tasarımı, birinci sınıf materyaller, ultra net geniş ekran, süratli kablosuz şarj, 14 güne varan pil ömrü ve geniş bir saat kadran yelpazesine sahip.

Huawei Watch GT 3 Pro, Huawei giyilebilir aygıtlarda birinci kere EKG tahlilini sunuyor. TruSeen 5.0+ bilgi izleme teknolojisiyle, yanlışsız kalp sıhhati ölçümünün yanı sıra kan oksijen oranını izlemeyi kolaylaştırıyor.

Kullanıcıya özel bir idman tecrübesi için 100’den fazla antrenman moduna ek olarak büsbütün yeni dalış ve golf modu ile spor izleme yeteneklerini bir sonraki düzeye taşıyor. Akıllı bir koşu planı için daha yanlışsız coğrafik pozisyon dataları ve Çift Bantlı Beş Sistemli GNSS pozisyonlandırma, tüm yeteneklerdeki koşucular için ekstra kolaylık sağlıyor.

Huawei Watch GT 3 Pro, titanyum tasarımı, serinin evvelki jenerasyonlarına çağdaş bir dokunuşu andıran hoş, birinci sınıf bir dizayna sahip. Huawei Watch GT 3 Pro Titanyum Modeli 1,43 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekran ile donatıldı. Çapı 466 piksellik yüksek çözünürlüğe sahip daha büyük dairesel ekran, evvelki sürümlerden daha fazla netlik sunarak tüm bilgilerin anında okunabilmesini sağlıyor. Saatin kristali, neredeyse elmas kadar sert bir gereç olan safir camdan ve art tarafı kesin esere kadar 60’tan fazla süreçten geçen yüksek teknoloji eseri zirkonyum seramik tozundan yapıldı.

Huawei Watch GT 3 Pro titanyum modeli, klasik bir saat üslubunda dokunsa 3D dönen zirveye sahip. Kullanıcının zirveyi tıklayıp döndürerek yakınlaştırma ve uzaklaştırmasına, farklı orta yüzler ortasında geçiş yapmasına yahut saat ayarları yapmasına imkan tanıyor.

GT 3 Pro, titanyum modeli, kullanıcısına yalnızca EKG çekmek için kolay ve rahat bir yol sağlayan bir EKG düğmesi ile sıhhate öncelik vermeyi kolaylaştırıyor. Huawei Watch GT 3 Pro, seramik modeli yalın ve şık silueti, çeşitli saat kadranlarıyla tamamlanıyor ve imaj kalitesi sunan çapı 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,32 inç AMOLED HD renkli dairesel ekrana sahip. GT 3 Pro Titanyum modeli 14 güne varan pil ömrü sağlarken, GT 3 Pro Seramik modeli 7 güne varan pil ömrü sunuyor.

Güncellenmiş Huawei TruSeen 5.0+ ile saat, kullanıcının kalp atış suratını günde 24 saat boyunca daha da yüksek doğrulukla izleyebiliyor. Huawei TruSleep 2.0 Watch GT 3 Serisi sayesinde, kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku kademesi izleme, gerçek vakitli kalp atış suratı izleme, uykuda teneffüs izleme ve uyku kalitesi kıymetlendirme süreçlerini gerçekleştiriyor. Huawei Watch GT 3 Pro ayrıyeten menstural döngü takip eden ve evvelden hatırlatan bir idare fonksiyonuna sahip. Saat ayrıyeten bir sıhhat asistanına sahip.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.