MKE Ankaragücü’nün yeni transferi Jese Rodriguez, yeni dönemi yüksek motivasyonla bekliyor

Posted by

MKE Ankaragücü’nün yeni transferlerinden İspanyol oyuncu Jese Rodriguez, yeni döneme yüksek bir motivasyonla hazırlandığını söyledi.

Kariyerinde PSG, Real Madrid üzere büyük kulüplerde uzunluk gösteren Jese’nin yeni dönem öncesi Kayseri’de yapılan kamp çalışmalarıyla ilgili değerlendirmeleri, sarı-lacivertlilerin toplumsal medya hesaplarından yayımlandı.

İyi bir kamp periyodu geçirdiklerini lisana getiren 29 yaşındaki atak oyuncusu, “Bu dönem elimden gelenin en yeterlisi yapmak için hazırlanıyorum. Çok yeterli bir arkadaş ortamımız var. Arkadaşlarım beni ortalarına çok hoş biçimde kabul etti. Yeni dönem için motivasyonumuz yüksek. Bu dönemden beklentim, fazla maç kazanmak, goller atmak ve tıpkı vakitte elimden geldiğince kadroma yardım etmek” dedi.

Ankaragücü taraftarından da övgü dolu sözlerle bahseden Jese, “Ankara’ya birinci geldiğim anda taraftarlarca hakikaten çok hoş bir halde karşılandım. Bu da yeni dönem için beni çok motive etti. Ben de onları bu sene alanda keyifli edecek bir performans sergilemeye çalışacağım. Bu dönem kadromuzun en güzel sonuçları alması için elimden geleni yapacağım. Eşim de Ankara’yı çok beğendi ve havalimanındaki karşılama onu çok heyecanlandırdı. Kenti daha uygun tanıyıp kentle iç içe olmak istiyoruz” sözlerini kullandı.

Jese Rodriguez, kelamlarını Türkçe olarak “En büyük Ankaragücü” halinde tamamladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.