TikTok Fenomeni Takipçilerine ‘Hamileyim’ Şakası Yaptı: ‘Bu Süreçte Kimin Yanımda Olduğunu Gördüm’

TikTok uygulamasında adından sıkça söz ettiren Elisa Durulay, yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda sürpriz ‘hamilelik’ haberiyle dillerden düşmeyen fenomenin, YouTube videosunda hamileliği hakkında verdiği yanıtlar olay oldu. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı açıklamada hamile olduğunu duyuran Elisa Durulay, çok konuşulmuştu.

Haberi paylaştıktan sonra soru yağmuruna tutulurken, ‘Allah değilsiniz beni yargılayamazsınız’ sözleriyle damga vurmuştu.

21 yaşındaki TikTok fenomeni, olayı anlattığı canlı yayında sevgilisi olmadığı belirtirken, çocuğunun babasına ihtiyaç duymadığını ve evlenmeyi de düşünmediğini söylemişti.

Son olarak Youtube hesabında paylaştığı videoda hamileliği hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Aileme ve Takipçilerime Ben Hamileyim Şakası Yaptım!

Hamilelik haberiyle herkesi şaşırtan fenomen, aslında bunun bir sosyal deney olduğunu ve gerçek hayatta hamile olmadığını söyledi.

Hastaneye gidip ultrason çekilen fenomen, bu anları Instagam hesabında paylaştıktan sonra gelen tepkiler üzerine hamile olduğu düşünülünce bunu devam ettirmek istediğini belirtti.

Kimin yanında olup kimin olmadığını belirtmek adına bu oyunu oynadığını belirtirken videoda ailesini ve arkadaşlarını arayarak bunun bir sosyal deney olduğunu açıkladı.

‘Tiyatro Eğitimi Aldığım İçin Kendimi Role Fazla Kaptırdım.’

Videosunda hamilelik deneyini devam ettiren fenomen, ailesini arayarak ‘Cuma günü nikahım var, beni yalnız bırakmazsan sevinirim’ diyerek tepkilerini ölçmek istedi.

Haberi paylaşırken sahte gözyaşları döktü ve ‘Gerçekten böyle bir olay yaşasaydım nasıl tepkiler alacağımı merak ettim’ diyerek, yıllardır görüşmediği babasını aradı ve kimse benim yanımda olmadı sözleriyle sitem etti.

Videonun tamamını izlemek isteyenleri buraya alalım. ?

Siz sosyal medya deneylerini nasıl buluyorsunuz? Sizce bu deneyler başarılı oluyor mu? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir