Tottenham’ın Arne Slot hayali suya düştü

Feyenoord Teknik Direktörü Arne Slot, Hollanda şampiyonluğunu kazandıktan sonra takımdan ayrılıp ayrılmayacağı konusuna açıklık getirdi ve Tottenham’dan gelen teklifi değerlendirdi.

44 yaşındaki teknik direktör, Feyenoord ile Eredivisie şampiyonu olduktan sonra, Tottenham’ın boşalan teknik direktörlük pozisyonuna getirilmek için ilk aday gibi görünüyordu. Mail Sport, Slot’un Antonio Conte’nin mart ayında kovulmasının ardından Başkan Daniel Levy tarafından kulübün ana hedefi olarak belirlendiğini yazmıştı.

TOTTENHAM’I ÜZEN AÇIKLAMA

Ancak, Levy’nin Feyenoord’dan Slot’u koparma girişimi başarısız olmuş gibi görünüyor. Çünkü Slot, perşembe günü gelecek sezon kulübün başında kalacağını açıkladı.

Hollanda basınına konuşan Slot, “Benimle ilgili başka kulüplerin ilgisiyle ilgili birçok dedikodu duyuyorum. Feyenoord’da kalmak isteğime sadığım ve geçen yıl başlattığımız çalışmalara devam etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Slot’un Feyenoord sözleşmesinde 5 milyon pound’luk bir serbest kalma maddesi bulunuyor, ancak bu madde gelecek yaz devreye girebilecek.

De Telegraaf’a göre, Feyenoord, Spurs’un menajerlerini ve ekibinden üç yardımcı asistan Marino Pusic ve Sipke Hulshoff ile performans koçu Ruben Peeters’ı alması için yaklaşık 17 milyon pound (20 milyon Euro) tazminat talep ediyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir