Varislerden 1 haftada kurtulmak ister misiniz? İkisini karıştırın her akşam sürün 7 gün sonra eser kalmayacak…

Posted by

KANIN SİRKÜLASYONUNDAKİ AKSAMA VARİSLERE NEDEN OLUR

Varisli damarlar, kanın makûs bir formda dolaştığı hasarlı damarlardır. Varisli damarlar mavimsi, genişlemiş ve bükülmüşlerdir. Bir şahısta varis varsa cilt üzerinde varisli damarlar az ya da çok besbelli olurlar. Varisli damarlar en sık bacaklarda gelişir, tıpkı vakitte uyluklarda da gelişir. Bunu düzeltmek için her konutta bulunan zeytinyağını, limonu ve sarımsağı kullanın.

ZEYTİNYAĞI, LİMON VE SARIMSAK ÜÇLÜSÜ VARİSLERE KARŞI SAVAŞIR

Varisli damarları tedavi etmek için biraz limon suyu ile karıştırılmış zeytinyağı ve sarımsak kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
Bu limon, zeytinyağı ve sarımsak karışımı varisli damarı tedavi etmeye ve örümcek damarlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

EVDE YAPTIĞINIZ LOSYON GÜÇLÜ BİR ANTI- INFLAMATUAR TESİRE SAHİPTİR

Varis, kanın kalp kasına geri dönüşünü engelleyen yüzeysel bir damarın kalıcı bir genişlemesidir. Meskende bulunan gereçlerden yaptığınız bu karışım kan akışının yanlışsız geçişini aktive ederek genişlemiş damarların azalmasını kolaylaştıran güçlü bir anti-inflamatuar ve tonik tesire sahiptir.

ZEYTİNYAĞI, LİMON VE SARIMSAK ÜÇLÜSÜ KAN DAMARLARINDA DEVERANI HIZLANDIRIR

Böylece bu karışımın dairesel masaj yoluyla uygulanması kan sirkülasyonunu hızlandırır, lenf sistemini harekete geçirir ve hücrelerin uygun halde oksijenlenmesini engelleyen toksinlerin atılmasını teşvik eder. Ayrıyeten bu karışımın örümcek damarlarının neden olduğu gerginlik ve ağrı hissini hafifletmek için sakinleştirici bir tesiri olduğunu unutmayın.

Bu dermanın tesirli olması için, katiyetle kaliteli materyaller seçmelisiniz. Bilhassa yağın kalitesinde ısrar ediyoruz, sızma zeytinyağını tercih edin. Sarımsak içinde bilhassa yerli ve organik olanı kullanmalısınız.

ZEYTİNYAĞI, LİMON VE SARIMSAK LOSYONU NASIL YAPILIR?

Malzemeler:

– 12 diş sarımsak

– 1/2 su bardağı sızma zeytinyağı (100 gr)

– Bir limonun suyu

Yapılışı :

Sarımsakların kabuklarını soyarak başlayın, akabinde havanla ezmeden evvel ikiye bölün. Bir hamur aldığınızdan emin olun. Daha sonra hamuru bir cam kaba alıp üzerine zeytinyağı ve limon suyunu ekleyin.

Kabı güzelce örtün ve serin ve karanlık bir yere koyun. Bütün gece bırak. Sonraki sabah, gereçleri karıştırmak için tahta bir kap kullanın ve karışımı süzmek için bir süzgeç kullanın.

ZEYTİNYAĞI, LİMON VE SARIMSAK LOSYONUNUN TESİRLİ OLMASI İÇİN MASAJ ÇOK ÖNEMLİ

Uygulama için bol ölçüde eser alın ve varisli damarlardan etkilenen bölgelere sürün. Kan dolanımını uyarmak için daima hareketler ve parmak uçlarıyla yavaşça masaj yapın.

Bir saat bekletin ve emilmesine müsaade verin ve mühlet geçtikten sonra soğuk su ile durulayın. Uygulamayı bir hafta boyunca üşenmeden yapın. Bu süreç için akşamları tercih edin. Zira akşam dinlenme durumuna da geçeceksiniz. Bu da losyonun tesirini arttıracaktır.


Avcunuzun içinde M harfi görüyor musunuz? Avcunda M harfini taşıyanlar dikkat: Çok eşsiz…


Bu burçların savaşçılığı gladyatörlerde bile yok! İşte meselelerin üzerine gidip kaçmayan burçlar…


Sen kimsin? Doğum gününü söyle Mısırlılar sana kim olduğunu söylesin… Bu türlü burç yorumu ne duydunuz ne gördünüz?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.