Atletizm Milli Takım Antrenörü Çağrı Oflaz vefat etti… Bakan Aşkın Bak taziye mesajı yayınladı

Atletizm dünyasından üzücü haber geldi. Atletizm Milli Takım Antrenörü Çağrı Oflaz, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Türkiye Atletizm Federasyonu’nundan yapılan açıklamada, “Milli takım antrenörümüz Çağrı Oflaz’ın geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Oflaz’ın cenazesi yarın Osmaniye Kadirli’de kılınacak cenaze namazının ardından toprağa defnedilecek.

BAKAN AŞKIN BAK’TAN TAZİYE MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, hayatını kaybeden Atletizm Milli Takımı Antrenörü Çağrı Oflaz için taziyede bulundu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, hayatını kaybeden Atletizm Milli Takımı Antrenörü Çağrı Oflaz için taziye mesajı yayımladı.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, taziye mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Atletizm Milli Takımı Antrenörü Çağrı Oflaz’ın geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini derin bir teessürle öğrendim. Türk sporuna değerli hizmetlerde bulunan Çağrı Oflaz’a Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, atletizm camiasına başsağlığı diliyorum.”

TAF’DAN ÇAĞRI OFLAZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

TAF’ın internet sitesinden yayımlanan mesajda, “Milli takım antrenörümüz Çağrı Oflaz’ın geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir