Galatasaraylı yıldızın fedakarlığı ortaya çıktı! Teknik ekibin önerisini reddetti

Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United’a karşı aldığı deplasman galibiyeti sonrası Antalyaspor deplasmanına çıkan Galatasaray, değişen kadrosuyla burada da hata yapmadı ve yenilmezlik serisini sürdürdü.

KAZIMCAN’DAN BÜYÜK ÖZVERİ

Cim Bom’un yıldızlarından da büyük bir iştah göstergesi geldi. Dizinde yaşadığı sakatlık nedeniyle 3 hafta civarında Sarı-Kırmızılı formadan uzak kalması beklenen Kazımcan Karataş, 11 gün gibi kısa bir süre içerisinde takıma döndü. Antalyaspor maçına 11’de çıkan 20 yaşındaki sol bekin, büyük bir özveri göstererek, geri dönmek için elinden geleni yaptığı bildirildi. Genç savunmacı, Akdeniz ekibi karşısında başarılı bir performans sergiledi. Böylece Angelino da dinlenme fırsatı buldu.

DİNLENMEYİ KABUL ETMEDİ

Geçtiğimiz hafta Devler Ligi’nde Manchester United ile oynanan karşılaşmada takım arkadaşı Abdülkerim Bardakçı ile çarpışan Fernando Muslera, elinde bir ağrı hissetmişti. Normal şartlar altında mücadele sonrasında yapılan kontrollerin ardından Sarı-Kırmızılı ekibin teknik ekibi, tecrübeli file bekçisine dinlenmesi konusunda öneride bulundu. Ancak Muslera, milli ara nedeniyle dinlenecek vaktinin olduğunu söyleyip, fedakârlık yapmaya hazır olduğu bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx