Metin Akpınar’ın kızı canlı yayında gözyaşları içinde annesine seslendi: Korkma, çık ve gerçekleri anlat

Usta oyuncu Metin Akpınar‘ın tek gecelik ilişkiden olduğu iddia edilen ikiz kızları ortaya çıktı. Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına konuk olan Duygu Nebioğlu yıllar içinde yaşadıklarını anlattı. Gözyaşlarına hakim olamayan Nebioğlu, canlı yayında annesine seslenerek “Korkma, çık konuş artık” dedi.

“ANNEM KORKUTULMUŞ”

Annesinin korkutulduğu için konuşamadığını söyleyen Nebioğlu, “Biyolojik annem çok zorluklar çekmiş bir insan. Konuştuğumuzda bana ‘Size hamileyken yiyecek bir şey bulamıyordum. Komşularım getirirdi’ dedi. 4 aylıkken hamile olduğunu öğrenmiş… Metin Akpınar, Suphiye Ormancı’nın hamile olduğunu kesinlikle biliyordu. O döneme tanıklık eden gazeteci var. Bize şahitlik de yapacak. Annem Metin Akpınar ile konuşmaya gittiğinde öyle bir korkutulmuş ki bugün bile konuşmaya korkuyor” dedi. Canlı yayında gözyaşları içinde annesine seslenen Nebioğlu, “Her şeyi boşver, unut. Ne yaşadıysan ben her zaman senin arkandayım. Seni hiçbir zaman suçlamadım. Her zamanda seni korumaya devam edeceğim. Bir şekilde bunları artık kabullen ve çık. Çık ve gerçekleri anlat. Benim kimseye bir kinim, öfkem yok” ifadelerini kullandı.

“BİZE ANNE VE BABAMIZIN KAZADA ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER”

Yıllar içinde yaşadıklarını ve neden Metin Akpınar’a ava açtığından bahseden Duygu Nebioğlu, şunları söyledi: “Nebioğlu Ailesi 1994 yılında Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan bizi kurtarıyor. Bu insanlar bize evlatlık olduğumuzu unutturdular. Müthiş baktılar.10 yaşımızdayken de doktor kontrolünde evlatlık olduğumuzu, ailemizin trafik kazasında vefat ettiğini söylediler. Anlatılanlardan sonra çocukluğumu hatırlamaya başladım. Çok karanlık, güneşsiz odalarda kaldık. Küçük bir pencereden, insanların ayaklarını görüyordum. Anne ve babamın trafik kazansında öldüğüne inanmadım. Çok çok isterdim Nebioğlu’nun gerçek ailem olmasını.”

“METİN AKPINAR’IN KIZI OLDUĞUMU DAYIMDAN ÖĞRENDİM”

“Gerçek ailemi 18 yaşıma geldiğimde öğrendim. Gidip Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan soy kütüğümü aldım. Öyle bir hakkım var. Dayımı buldum, görüşmeye başladım. Öz dayımla, Cumhur Ormancı! Metin Akpınar’ın gerçek babam olduğunu şöyle öğrendim; Dayım, bana ‘senin baban bir komedyen’ dedi. Ben de ‘Metin Akpınar mı?’ dedim. ‘Sen bunu nasıl biliyorsun’ diye sordu. Ben de; Kardeşimle aramızda boy farkı var birbirimize ‘Metin ile Zeki’ diye takılırız o yüzden aklıma direk Metin Akpınar geldi cevabını verdim. Sonra Metin Akpınar’a ulaşmaya çalıştım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx