Sociable Soccer, FIFPRO lisansı sayesinde binlerce yeni oyuncuyla birlikte bu Kasım ayında konsollara geliyor

Klasik arcade futbol oyunu Sensible Soccer’ın ruhani halefi Sociable Soccer, nihayet Sociable Soccer 24 olarak konsollara geliyor. Steam ve Nintendo Switch’te 16 Kasım’da yayınlanacak olan seri daha önce Apple Arcade’e özeldi. Ancak, artık bu anlaşma sona erdiğine göre, seri mobilden büyük ekranlara geçmeye hazır.

Sociable Soccer 24, FIFPRO lisansını da içerdiğinden, 10.000’den fazla gerçek futbol yıldızı oyuncu kadrosunun bir parçası olacak. Geliştirici Tower Studios’un basın açıklamasına göre bu, taraftarların aralarından seçim yapabilecekleri 1.000’den fazla takım ile favori kulüpleri olarak oynayabilecekleri anlamına geliyor.

Oyun 2024’ün ilk çeyreğinde PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’a kutulu, fiziksel bir sürümle birlikte gelecek. Oyunu Steam Erken Erişim’den satın alanlar da Kasım ayında piyasaya çıktığında oyuna ücretsiz olarak sahip olacaklar.

Sociable Soccer 24’te oyuncular, 1000’den fazla takım arasından seçim yapabilecekleri tek oyunculu kariyer modunun yanı sıra çevrimiçi çok oyunculu modun ve şüphesiz en keyifli mod olan co-op modunun da keyfini çıkarabilecekler. Oynamak için tercih ettiğiniz mod ne olursa olsun, Sociable Soccer 24 önümüzdeki ay yayınlandığında bol miktarda arcade benzeri futbol aksiyonu getirecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx