Talk To Me hangi platformda, nerede yayınlanıyor? Konuş Benimle (Talk To Me) türkçe altyazılı izleme linki!

Gösterimde olduğu sinema salonlarında büyük ilgi gören film, seyirciler tarafından “yılın en iyi korku filmi” olarak değerlendiriliyor. Eğer gerilim dolu anlar ve sürprizlerle dolu bir film arıyorsanız, “Talk to Me” tam size göre! Bu etkileyici yapımı izlemek için hazır mısınız? Peki, Talk To Me hangi platformda, nerede yayınlanıyor? Konuş Benimle (Talk To Me) türkçe altyazılı izleme linki! İşte detaylar…

TALK TO ME HANGİ PLATFORMDA, NEREDE YAYINLANIYOR?

Tüm dünyayla aynı tarihte gösterime girmesi planlanan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi 1 Eylül’e ertelenmişti. Filmin ne zaman izleyiciyle buluşacağı belirsizliğini koruyor.

KONUŞ BENİMLE (TALK TO ME) TÜRKÇE ALTYAZILI İZLEME LİNKİ

2022 yılına yaklaşırken, Danny Philippou’un korku filmi projesi hareketleniyor. 2019 yılında Daley Pearson’ın konseptine dayanan bir korku filmi senaryosu yazdığını açıklayan Philippou, 2020 yılında bu senaryonun Screen Australia tarafından satın alındığını duyurdu. Aynı yılın sonlarına doğru oyuncu seçimlerinin başlayacağını ve senaryonun son halinin üzerinde çalışıldığını açıkladı. Çekimlerin 2021 yılında başlaması planlanıyordu, ancak bir yıl erteleme kararının ardından prodüksiyon süreci 2022 yılında başladı. Film çekimleri ise Avustralya’da gerçekleştirildi. Danny Philippou’un korku filmi projesi heyecanla bekleniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx